חיפוש

הדברת גני ילדים – למה מומלץ לקרוא למדביר מקצועי?

תארו לכם תרחיש בו הילדים הקטנים שלכם הולכים לגן, ומשחקים באותם החולות עם מקקים ועכברים.

זה נורא בכל ההיבטים – תברואתית, מנטלית ופיזית, וככל שהילדים חשופים אליהם יותר, כך הם מסתכנים בהשלכות לא נעימות.

כדי למנוע מצב כמו שמתואר מעלה, צריך לוודא שמדי פעם מתקיימות הדברות בגני הילדים ושאין סכנת מזיקים שאורבת להם.

ההדברה כוללת שימוש בחומרים רעילים שעשויים להיות מסוכנים, כך שאסור להתפשר ויש לקרוא למדביר מקצועי.

 

לא מתפשרים – מדביר עם רישיון לגן ילדים

בחברות הדברה מובילות קיימים מדבירים מקצועיים, הנושאים רישיון להדברת גני ילדים מטעם המשרד להגנת הסביבה.

מדביר בגן ילדים חייב להיות זהיר, להבין את הרגישות שבהדברת אזור שכזה ולשים דגש על בטיחות הילדים לאורך כל התהליך.

אם בהדברה בבית פרטי נוקטים באמצעי זהירות, כאן הדבר נדרש על אחת כמה וכמה. ילדים קטנים לא מודעים לסכנה שבחומרי ובכלי ההדברה, כך שאם לא מבצעים זאת בצורה קפדנית וזהירה, הם עלולים לגעת בחומרים ולהכניסם לפה, דבר שעלול להסתיים באסון. דוגמא לחברה מתמחה הינה קסם הדברות, עליה תוכלו לקרוא באתר הרשמי שלה- https://kesem-hadbarot.co.il.

 

אילו סוגי הדברות ניתן לעשות בגן ילדים?

בגן ילדים אפשר לקיים את כל סוגי ההדברה כנגד כל סוגי המזיקים, בין אם מדובר במכרסמים ובין אם בנמלים. ישנן חברות שמשתמשות בשיטות ישנות, אשר אינן נתמכות במוצרים אורגניים ומהוות גורם לסכנה סביבתית. הן עלולות להישמע זולות ומפתות יותר, אולם הן מעמידות בסכנה את בריאות הילדים שבגן.

סוג ההדברה המומלצת בגני ילדים הינה ההדברה הירוקה. שיטת ההדברה הירוקה כוללת שימוש בחומרים אורגניים בלבד, אשר מופקים על בסיס צמחים טבעיים ולא מכילים חומרים רעילים.

 

אופן הפעולה של שיטת ההדברה הירוקה

שיטת ההדברה הירוקה מתמקדת בפגיעה ישירה במזיק, מבלי לפגוע או לשנות את הסביבה הביולוגית בה הוא מתקיים.

המשמעות היא שבמהלך ההדברה לא נעשה נזק סביבתי, והאורגניזמים החיים שמתקיימים סביב למזיקים לא מועמדים בסכנה. כך תוכלו להבטיח שהנזק הפוטנציאלי שואף למינימום, ותבטיחו את ביטחון הילדים שבגן.

 

כמה עולה הדברה ירוקה בגני ילדים?

לרוב, מדבירים מקצועיים מתמחרים הדברה בגני ילדים בהתאם לכמות החדרים שישנם בגן. כך למשל, אם גן הילדים כולל שני חדרים בלבד, המחיר יהיה סביב ה-300 שקלים, בעוד עבור ארבעה חדרים כבר ייגבו כ-400 שקלים. פרמטר נוסף שנלקח בחשבון בעת קביעת המחיר, הוא עד כמה השטח נגוע במזיקים.

 

במקום הנכון ובזמן הנכון – מתי כדאי לבצע את ההדברה?

מדביר מקצועי יגיע לגן הילדים בסופי שבוע או בחופשים בלבד, למעשה בכל זמן בו הילדים אינם נוכחים בפועל. ההדברה מתבצעת במקומות הנגועים בלבד, תוך ניסיון להתמקד עד כמה שניתן באזורים הספציפיים האלו מבלי להרחיב את הרדיוס.

פינת יצירה בגן ילדים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אמני חושים
אירועים
איך אפשר להיות מנטליסט וכמה זמן זה לוקח?

שוטטתם מספיק זמן בעולם ומצאתם עבורכם מטרה – אתם רוצים להיות מנטליסטים, אמני חושים מפתיעים ומיוחדים, זה הייעוד שלכם. מדובר במקצוע מיוחד, שנמצא בתהליך התהוות תמידי. אבל אתם לא יודעים

החזר כספי
פיננסים
כמה כסף ביטוח ביטול טיסה יכול לחסוך לי

אחד המצבים הפחות נעימים הוא מצב שבו היציאה לחו"ל מבוטלת, מכל סיבה שהיא. בדרך כלל מדובר בחופשה אישית או משפחתית או בטיול לחו"ל שתוכננו כבר לפני זמן רב מצד אחד,

חקירות מעמ
עריכת דין
ביקורת וחקירות מע"מ

ביקורת וחקירות מס ערך מוסף (מע"מ) הן חלק בלתי נפרד מנוף המס עבור עסקים. הליכים אלה, שנערכים על ידי רשויות המס כדי לוודא ציות ולאתר אי סדרים פוטנציאליים, יכולים להיות

חמישה דברים ראשית
כללי
חמישה דברים שחשוב שתדעו על החזרי מס

אחת מהטעויות העיקריות ששכירים בישראל עושים, כאשר הם מקבלים את תלוש המשכורת שלהם, הוא להציץ בו לרגע, לבדוק אך ורק את סכום הנטו המגיע להם – ולסגור את המעטפה. כל