חיפוש

כמה עולה ציפוי זהב לשיניים?

לעמוד בכל בוקר מול המראה ולא להיות מסוגלים לחייך לעצמכם כי השיניים שלכם נראות נורא, זו חוויה לא נעימה. לא נעים לפתוח ככה את הבוקר ולא נעים להעביר ימים שלמים במחשבה על העניין הזה. לכן ברור מדוע אנשים רבים שסובלים מבעיות חמורות בשיניים יחשבו, בסופו של דבר, על ציפוי זהב לשיניים, אך נשאלת השאלה: עד כמה זה באמת יקר?

 

מתי ציפוי שיניים יכול להוות פתרון טוב?

עוד לפני שנחפש מידע על ציפוי שיניים וננסה להבין כמה זה באמת צריך לעלות, כדאי להבין מתי זה יכול להוות פתרון טוב. למען האמת, אנחנו רואים שבפועל יש לא מעט מקרים שבהם אנשים בוחרים בטיפול של ציפוי שיניים, כמו למשל:

 

  • כאשר מדובר על בעיית שיניים שבורות
  • כאשר השיניים סדוקות
  • כאשר השיניים קטנות הרבה יותר ביחס לממוצע וזה בולט לעין
  • כאשר ישנו שינוי מאוד דרסטי בצבע של השיניים והלבנה רגילה כבר לא ממש עוזרת

 

המטרה, בדרך כלל, בטיפולים של ציפוי זהב לשיניים, היא לשנות את העיצוב שלהן ואת הנראות. לכן, אם גם אתם סובלים מחיוך לא יפה כי יש לכם בעיה כזו או אחרת בשיניים, קחו בחשבון את האפשרות של טיפולי ציפוי, כי אם זה היה יעיל אצל אחרים, למה שזה לא יעבוד אם אצלכם?

 

מה באמת יכול להשפיע על המחיר הסופי שתשלמו?

 

ראשית, כמובן שיש הבדל בין ציפוי זהב שתעשו לשן אחת ובין ציפוי שתחליטו לעשות לכמה וכמה שיניים. הרבה פעמים אנחנו רואים שאנשים שבוחרים כבר לטפל במצב השיניים שלהם, יעדיפו לעשות ציפוי זהב לא רק לשן אחת אלא לקבוצה שלמה של שיניים. בנוסף, ישנם עוד כמה גורמים שישפיעו על העלות של ציפוי זהב לשיניים, כמו לדוגמה:

  • באיזה סוג של ציפוי אתם בוחרים
  • מי הרופא שיעשה לכם את הטיפול בפועל
  • האם מדובר על טיפול שאתם צריכים לעשות באופן דחוף

לכן חשוב לבדוק את הדברים ולהיות עם היד על הדופק, כי אומנם תרצו בוודאי לעשות את הטיפול הכי טוב שאפשר, אך טבעי שתעדיפו גם לא לשלם על כך סכום מופקע לרופא השיניים שלכם.

 

האם תקבלו החזר?

עוד סוגיה שהרבה פעמים עולה ומטרידה את כל מי שחושב על ציפוי זהב לשיניים ועל המחירים של טיפול כזה, היא האם ניתן יהיה לקבל החזר מקופת החולים. יש הרבה מאוד סוגים של טיפולי שיניים שבגינם כן תוכלו לקבל החזר מקופת החולים שבה אתם חברים, אך כאשר מדברים על ציפוי לשיניים לא זה המצב. הטיפולים האלה נחשבים לטיפולים קוסמטיים ולכן קופות החולים לרוב לא מסכימות להשתתף ולתת החזר מסוים. מצד שני, כל מקרה צריך להיבדק לגופו ולכן בהחלט יש טעם לדון בדברים ישירות מול קופות החולים שלכם.

 

שיניים

 

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
גבר מבקש משאלה
אירועים
בר מצווה בכותל מחיר קטן לאירוע גדול

ההשקעה הכספית הנדרשת בעבור בר מצווה יכולה לגרום ללא מעט לחץ נפשי, ולכן רבים מבקשים לבדוק אפשרות להוזלה משמעותית. באמצעות חברת 13בכותל תוכלו להפיק חגיגה אמיתית ומרגשת – במחיר קטן