חיפוש

למה חשוב לעשות ביטוח חיים מגיל צעיר

הרבה אנשים נוטים לחשוב שההתעסקות עם ביטוח חיים זה עניין של אנשים מבוגרים, רחוק מכם רחוק מהצעירים. אך ההיפך הוא הנכון, ביטוח חיים קשור בעיקר לאנשים שנשארים מאחור, ואם ישנם אנשים שתלויים במבוטח זו הסיבה המהותית לביטוח חיים. אם לא ידעתם את כל זה, טוב שהגעתם לכאן עכשיו, בואו ונבין יחד למה כל כך חשוב לעשות ביטוח חיים כבר מגיל צעיר.

 

מהו ביטוח חיים?

פוליסת ביטוח חיים נועדה בכדי לשמור על הרווחה ועל רמת החיים של בני המשפחה במקרה של מוות. גיל המבוטח, מבנה התא המשפחתי, הכל משפיע על גובה הכיסוי, אך בכל שלב ומצב חשוב לעשות ביטוח חיים בכדי להגן כלכלית על היקירים שלך. אתר הביטוח המשתלם בארץ יפרוס בפניכם את האפשרויות הטובות ביותר ויעזור לכם בהבנת התהליך.

 

מה נכנס במשוואה כשרוכשים ביטוח חיים?

  • גיל המבוטח – לגיל של המובטח יש השפעה רבה על הצורך בביטוח, ככל שהוא צעיר יותר, חסר נכסים ועם משפחה צעירה, מומלץ לעשות כיסוי ביטוחי מתאים.
  • מצב משפחתי – דבר נוסף שנכנס למשוואה הזו, מספר הילדים, הגיל של הילדים, איזו רמת חיים הם רגילים אליה, כל אלו צריכים להילקח בחשבון בתהליך הזה. גובה הפיצוי תלוי בהרכב התא המשפחתי וגם ככל שהילדים צעירים יותר כדאי שבהתאמה הפיצוי יהיה גבוה יותר.
  • צרכים בעתיד – חשוב לחשוב על התוכניות המשפחתיות לעתיד, כמו לימודים, חתונה, מגורים ועוד, אלו דברים שגם צריך לקחת בחשבון בתוך המשוואה הזו.
  • נכסים – צריך כמובן לקחת בחשבון נכסים כספיים שיוכלו לשמש לרווחת המשפחה, וגם אם משלמים משכנתא אשר בדרך כלל אמורה להיות מכוסה בביטוח חיים.

 

לא רק לצעירים, אבל בעיקר

אנשים מבוגרים שאין להם אנשים שתלויים בהם כבר כנראה, ביטוח חיים זה עניין פחות משמעותי. מוות בגיל צעיר כשיש לך משפחה מאחורייך שמסתמכת עלייך, זה דבר הרבה יותר מורכב שמצריך הרבה יותר הגנה מבחינת הביטוח. בדומה לביטוח בריאות להגנה במקרים של חולי או פציעות, צריך גם לדאוג לביטוח חיים במקרה הנורא של מוות.

 

כמה כסף צריך?

זה אינו דבר שניתן באמת להחליט עליו או לדעת אותו בצורה מובהקת, מדובר בעניין מאוד אישי, פרטי ומורכב, וגם משתנה בהתאם לחיים. מנסים לקבוע ככל הניתן, לעשות חישובים, לקחת כמה שיותר פקטורים בחשבון, ולעשות איזושהי מחשבה על מה הסכומים ההגיוניים שיכלו להוות עזרה משמעותית ולהיות כרשת ביטחון ככל הניתן במצב הקשה שעלול לקרות.

 

מה עושים?

שורה תחתונה, זה עניין של ניהול סיכונים מחושב, מפחיד לחשוב על זה אבל צריך לחשוב על זה. ביטוח חיים בגיל צעיר יכול להיות כל כך משמעותי במקרה של מוות בגיל צעיר. החיים לא צפויים, כשיש משפחה יש אחריות, וחלק מהאחריות הזאת מתבטאת בדברים האלו, במחשבה שקולה, בעזרה מקצועית, תעשו את זה בשביל המשפחה שלכם.

ביטוח חיים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אישה בהריון
תינוקות
אתרי ההיריון והלידה המובילים בישראל

תקופת ההיריון והלידה היא ללא ספק התקופה המלחיצה ביותר בחייה של כל אישה, אולם כעת בזכות רשת האינטרנט ניתן לקבל את כל המידע הנחוץ והחשוב ביותר. מהם האתרים המובילים? להלן

בוררות עסקית
עסקים
2 תחומים שבהם ניתן לפנות לבוררות עסקית

אנשי עסקים רבים נוטים לחשוב כי הם ידעו איך להתנהל ולנהוג במצבים של משבר שחל במישור העסקי עם השותפים שלהם. אבל האמת היא, שבמרבית המקרים, חלק לא מבוטל מבעלי עסקים