חיפוש

ממה צריך להיזהר כשמשקיעים בנדל"ן בארה"ב?

אנשים רבים מצליחים לחסוך מידי חודש סכומים נאים ולצבור לאחר תקופה סכום נכבדים, אותם הם מחפשים כיצד והיכן להשקיע, כאשר אחת מאפשרויות ההשקעה המועדפות עלינו כישראלים, היא ההשקעה בנדל"ן. כך, הפכה ארה"ב ליעד פופולארי להשקעות הנדל"ן ולצד הפופולאריות הרבה, ישנם גם כמה דברים מהם כדאי להיזהר

 

השקעות נדל"ן בארה"ב

כשהחסכונות שלנו מתחילים להצטבר, אנחנו מתחילים להבין כי אין טעם להמשיך ולתת לו לשכב בחשבון הבנק ואנחנו מתחילים לחפש את ההשקעות המניבות והמשתלמות ביותר, שיגרמו לכסף שלנו להתחיל לעבוד. כך, השקעות נדל"ן הפכו להיות בין ההשקעות הנפוצות והפופולאריות במיוחד בקרב ישראלים רבים.

עידן הגלובליזציה בו אנו חיים וכן עליית מחירי הדירות ושיעורי המס הגבוהים למדי בהם מחויבים המשקיעים, הביאו ישראלים רבים לחפש הזדמנויות נדל"ן קורצות, כשאחד היעדים הבולטים בתחום הוא השקעה בנדל"ן בארה"ב שהפכה ליעד אטרקטיבי ביותר, במיוחד לאחר המשבר הכלכלי שפקד את ארה"ב ב – 2008.

 

הזדמנויות לצד סכנות

ארה"ב היא מעצמה כלכלית, המושכת אליה משקיעים רבים, אך לצד ההזדמנויות הרבות הגלומות בעסקי הנדל"ן בארה"ב, ישנן גם לא מעט סכנות בתחום, היכולות להפוך בקלות את החלום הוורוד על השקעה מניסה לשורת הפסדים וסחרור כלכלי.

לפיכך, במידה ואתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן בארה"ב, זה לא מספיק לשמוע על חבר שהצליח או להשקיע דרך חברה שנראית במבט ראשון מספיק מהימנה, אלא חייבים לערוך מחקר מעמיק ולהבין בדיוק לאיזו השקעה אנחנו נכנסים, כשאחד הנושאים המחייבים זהירות והכנה מוקדמת, היא נושא תכנון המס.

 

מס הכנסה על השקעות נדל"ן בארה"ב

השקעה בנדל"ן בארה"ב מתאפשרת במספר צורות עיקריות: השקעה ישירה, השקעה דרך חברות והשקעה באמצעות קרנות ייעודיות, כאשר לכל השקעה יש את היתרונות והחסרונות שלה, אותם יש לקחת בחשבון כשמחשבים את כדאיות העסקה.

כמו כן, לצורת ההשקעה יש משמעות גם לכל נושא מיסוי הנדל"ן וחובת הדיווח לרשויות המס האמריקאיות, בה מחויבים כל אזרח אמריקאי ואף משקיעים זרים. כישראלים, כדאי להכיר כי לארה"ב קיימת זכות ראשונים בכל הנוגע למיסוי נדל"ן בשטחה, כאשר הדיווח יבוצע באמצעות טופס ייעודי הנקרה 1040 NR.

 

חשיבות הייעוץ עם חברה מקצועית ומנוסה

חוקי המיסוי בארה"ב בכלל ואלו הנוגעים לנדל"ן ומשקיעים זרים בפרט, הם רבים ומסועפים ואף משתנים ממדינה למדינה. בנקודה זו כדאי לציין כי, אי דיווח וכן דיווחים מאוחרים ולא מדויקים, עלולים לגרור בעקבותיהם קנסות וסנקציות משמעותיות ביותר.

לפיכך, בין אם אתם משקיעים ותיקים ובין אם אתם מעוניינים להתחיל להשקיע בנדל"ן בארה"ב ואין לכם מושג היכן להתחיל, חברה מקצועית ומנוסה, הבקיאה בדיני המיסוי השונים בארה"ב, תוכל בהחלט לסייע לכם בבחינת כדאיות העסקה.

 

משקיעים ונזהרים – סיכום

המשיכה של משקיעים רבים לתחום הנדל"ן בארה"ב טומנת בחובה הזדמנויות רווחיות רבות וכדי לממש אותן במלואן, מומלץ להכיר גם את הנושאים מהם כדאי להיזהר. כך, ראינו כי נושא המס, בו מחויבים גם משקיעים זרים, הוא אחד הפרמטרים המשמעותיים ביותר בבחינת כדאיות העסקה ולכן, מומלץ בהחלט להתייעץ עם חברה מקצועית ומנוסה בתחום.

השקעה בנדל"ן בארה"ב

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
לבנות אסטרטגיה דיגיטלית
עסקים
כיצד לבנות אסטרטגיה דיגיטלית לעסק שלך

מי שמבין עניין בכל הנוגע לשיווק דיגיטלי, יוכל לומר לכם גם מתוך שינה כי מדובר בהליך שצריך להתבצע תוך היכרות מעמיקה בתחום. עובדה זו התגלתה לנו לאחרונה, לאחר שניסינו לבנות

ציוד
בעלי מקצוע
עסקים מומלצים באזור רחובות

מחפשים מידי פעם עסקים מומלצים באזור רחובות? רוצים להזמין שירות כזה או אחר הביתה ומתלבטים לא מי כדאי לכם לפנות? אם כך, אתם לא לבד, כי אם יש משהו ברור,

חוקרים פרטיים
חקירות
באילו חקירות עוסקים חוקרים פרטיים?

לחוקרים פרטיים, העטופים לרוב במסתורין ותככים, תפקיד מכריע בחשיפת מידע ובפתרון מקרים מסוגים שונים. מביצוע מעקבים ועד בדיקות רקע, חוקרים פרטיים מציעים מגוון רחב של שירותים הנותנים מענה לצרכים של