חיפוש

האם צריך עו"ד גירושין גם בגירושין בהסכמה?

גירושין הם תהליך שיכול להיעשות בהסכמה, אך גם אז לא תמיד ברור לשני הצדדים מה כולל התהליך וכיצד יש להתנהל בו. במאמר זה נסביר מהי החשיבות של עורך דין גירושין גם בגירושין בהסכמה. 

 

מה תפקידו של עורך דין גירושין?

לפני שנבין מדוע צריך עורך דין גירושין לגירושין בהסכמה, חשוב להבין למה בכלל יש צורך בעורך דין בהליך הגירושין. קודם כל, כאשר מפרקים נישואין צריך להבין שבעצם מדובר בפירוק חוסה. לבני הזוג היו עד כה חיים משותפים וכעת יש לבצע חלוקה של רכוש וכן חלוקה של משמורת על הילדים במידה ויש.

מדובר בשני תהליכים משמעותיים שמאוד לא כדאי להגיע אליהם לפני התייעצות וליווי של עורך דין הבקיא בתחום. עורך הדין בא להציג את האפשרויות הקיימות בפני בני הזוג ולגרום לכך שלא ייווצר מצב בו קיימים פערים בין ההבנה שלהם לבין החוק המחייב. כמו כן, עורך הדין מסייע להסדיר את המחלוקות בין בני הזוג ולהגיע להסכמה לגבי נושאים חשובים בהליך הגירושין.

 

ומה אם נפרדנו ברוח טובה?

כמובן שמערכת יחסים הדדית ומכבדת בין בני זוג יכולה להקל רבות על התהליך, אך אין מנוס מכך שמדובר בהליך בעל היבטים משפטיים מורכבים שיש לגשת אליהם ברצינות רבה. גם אם אתם לא מעוניינים לריב ולסגור את הקשר באווירה רעה, חשוב להבין כי על הפרק נמצאים דברים חשובים ביותר ואין לזלזל בהקפדה עליהם.

אנשים רבים חושבים שעירוב עורכי דין בהליך הגירושין יכלו לגרום לסיבוכים ולמריבות קשות בין בני הזוג, אך לרוב המצב הוא הפוך, וכאשר בני הזוג עובדים יחד עם עורך דין מנוסה בתחום הם יוכלו להגיע בקלות יותר להסכמות ולעבור את ההליך על הצד הטוב ביותר.

 

כיצד ניתן למצוא עורך דין טוב לענייני גירושין?

עכשיו לאחר שהבנתם את החשיבות מאחורי ליווי עורך דין מקצועי בהליך הגירושין, ודאי אתם תוהים היכן ניתן למצוא עורך דין כזה ואיך נדע כי אנחנו בוחרים בעורך דין שידאג לנו בצורה הטובה ביותר. בגלל שמדובר בנושא שדורש מיומנות רבה והבנה עמוקה של החוק, בשילוב עם אמפתיה וסבלנות רבה למצב המורכב, בחירת עורך הדין היא משימה לא פשוטה שיכולה לאתגר אנשים רבים. אם אתם מחפשים עורך דין לגירושין כדאי שתכירו את עורך דין גירושין – הלנה שמחי.

 

באיזה שלב של הגירושין צריך לפנות לעורך דין?

מומלץ לפנות לעורך הדין כמה שיותר מוקדם, כך שהוא יוכל לעזור ולסייע לכם בכל היבט אפשרי. מדובר בתהליך שרוב האנשים לא מכירים ולכן הוא יכול להעלות הרבה ספקות ותהיות עליהן יכול לענות לכם עורך הדין ולהקל עליכם בתקופה המורכבת שאתם נמצאים לפניה. אל תהססו לפנות לעורך דין על מנת להקל על עצמכם וגם על בן אן בת הזוג שלכם!

עורך דין גירושין

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מקום לישיבה
עיצובים
היתרונות הרבים שבספסל למקלחת

אתם רוצים לשדרג בצורה משמעותית את חדר הרחצה שלכם ולא ברור לכך איך לעשות זאת? אם כך, כדאי שתדעו: פעמים רבות כל מה שצריך זה להתקין ספסל חדש למקלחת, אז

בוררות עסקית
עסקים
2 תחומים שבהם ניתן לפנות לבוררות עסקית

אנשי עסקים רבים נוטים לחשוב כי הם ידעו איך להתנהל ולנהוג במצבים של משבר שחל במישור העסקי עם השותפים שלהם. אבל האמת היא, שבמרבית המקרים, חלק לא מבוטל מבעלי עסקים

צמח מרפא
בריאות
מהם קנאבואידים ואיך הם משפיעים על הבריאות

המילה קנאבואידים נשמעת לכם מוכרת? אולי בגלל השורש שלה או בגלל ההגייה שלה, ואולי אתם בכלל מכירים אותה מכל מיני מקורות מידע. בכל אופן, קנאבואידים הם אחד מהרכיבים שנמצאים גם