עו"ד גירושין – באילו מקרים כדאי להתייעץ איתו?

גירושין מאלצים אתכם לשבת, לדבר ולהחליט מה עושים עם כל מה שמשותף. מרגישים שזה גדול עליכם? יש לנו פתרון בשבילכם

 

עורך דין גירושין – אתם לא לבד

אנשי מקצוע קיימים עבורנו בכל תחום כך שגם אם נדמה שאנחנו יכולים לעשות משהו לבד, איש מקצוע יעשה זאת אמנם עבור תשלום, אך בהחלט בצורה הרבה יותר טובה ומקצועית ממה שהיינו עושים בלעדיו. כאשר התחום הזה הוא גירושין, קשה לעכל את כל התקופה שתכנסו אליה, ויכול להיות כי יהיה לכם גם קשה לפנות לאיש מקצוע אשר יהיה חלק מהתקופה הזאת מתוך רצון להסתיר או פשוט לא לעשות ביג דיל מהסיפור, אך דווקא פנייה לעורך דין גירושין יכולה להקטין את המצב ולהקל אותו.

 

מה צריך לעשות על מנת להתגרש?

בשונה מפרידה של זוג לא נשוי, כאשר מחליטים לפרק נישואין ולהתגרש ישנם דברים שחייבים לעשות ובעצם אי אפשר פשוט לקום וללכת ולא לתקשר יותר לעולם.

  1. גירושין ברבנות – באם הייתם נשואים ברבנות אתם גם צריכים גם להתגרש מבחינה דתית, ישנם דרכים להימנע מכך אשר בגדול זאת אחת המשימות שלכם. באם אין לכם מושג מה לעשות זה בסדר, לצורך זה יש עבורכם עורך דין גירושין
  2. גירושין כלכליים – חוץ מהפן הדתי אשר לא בהכרח נמצא אצל כולם, ישנו גם פן כלכלי אשר מחייב את בני הזוג לקבל הרבה החלטות שיכולות להיות מאוד גורליות כמו מה יהיה בדבר הדירה שלכם או חשבון הבנק המשותף. גם כאן נכנס לתמונה עו"ד גירושין לסיוע והכוונה

 

עורך דין מגשר

חוץ מסיוע בתחום החוקי והמשפטי מבחינת החלטה בדבר מזונות, פירוק שותפות בנכס או פיצול חשבון בנק, עורך דין גירושין יכול להיות גם בהסמכת מגשר מה שמקנה לו ידע בפירוק חבילה בצורה נעימה ומכבדת ולא רק ידע בתחום החוקתי. תוכלו למצוא עורך דין שהוא גם מגשר או לפנות לשני אנשים שונים אשר ישלימו ביחד את הצורך שלכם להתגרש בטוב כמה שאפשר.

 

מה עושים עם הילדים?

בשונה מחלוקת רכוש, להחלטה מה לעשות עם הילדים יש יותר צדדים וגם יותר כובד ועומק. על כן, חשוב כן להסדיר את הלוז והמשמורת של הילדים כדאי שלא יהיה ניתן לשנות זאת בזמן אמת לפי הדעה או הצורך של ההורה, וגם כדי שלילד תהיה ודאות מה אמור לקרות איתו. כל זאת מנוסח על ידי עו"ד גירושין מה שמקנה תוקף משפטי ומאפשר לשמור על ההחלטה שלוקחים בעת הגירושין.

עו"ד גירושין יסייע לכם לעבור את התקופה הקשה והמבלבלת הקרויה גירושין כך שגם תרגישו טוב כמה שאפשר עם המצב והתהליך, אך גם תוכלו לקבל את מה שמגיע לכם, או לפחות מה שאתם רוצים.

זאת נכון עבור כל התחומים – משמורת על הילדים, חלוקת ממון ונכסים ועוד. לפרטים וייעוץ עם עורך דין גירושין, ניתן לבדוק את העמוד הבא – https://www.helenasimhi.co.il/עורך-דין-גירושין.

 

 

אנשי משפט

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
דלת איכותית
לימודים
מה לעשות אם נתקעתם מחוץ לבית

אין הרבה דברים שעלולים להיות מרגיזים כמו לעמוד מול דלת הבית שלכם ולהבין שאתם לא יכולים להיכנס. יכולות להיות אינספור שבגללן אתם עלולים למצוא את עצמכם בסיטואציה הזאת, ונשאלת השאלה

שיניים ראשית
בריאות
כמה עולה ציפוי זהב לשיניים?

לעמוד בכל בוקר מול המראה ולא להיות מסוגלים לחייך לעצמכם כי השיניים שלכם נראות נורא, זו חוויה לא נעימה. לא נעים לפתוח ככה את הבוקר ולא נעים להעביר ימים שלמים