ערסל גינה

ערסל לגינה הפך לאחרונה למוצר נפוץ ושימושי, וניתן למצוא אותו בווריאציות רבות ושונות. היצרנים מנגישים את הערסלים השונים ללקוחות, ע"י יצירת סוגים שונים המתאימים לסיטואציות שונות. נוכל למצוא בשוק ערסלים פשוטים וקלאסיים, עם חבלים הנמתחים בין עצים או עמודים, ונוכל לעומת זאת- למצוא כאלו שהם יוקרתיים יותר, העשויים מסגרות במבוק או מתכת, מרופדים, ותלויים על וו עם מעמד. בכל גרסה שלו- מדובר בפריט מוצלח לכל הדעות, וכזה המאפשר לנו חווית מנוחה יוצאת מן הכלל.

ערסל- מוצר מבוקש

כשאנחנו שומעים את המילה "ערסל" בד"כ אנחנו מדמיינים חוף ים בתולי, עם עצי דקל עקומים שביניהם נמתח ערסל בד אל מול גלי הים הנשברים. ואכן, ערסלים הם מבוקשים ונפוצים בכל מקום, גם עקב הדימוי והתחושה המגיעה עמם- הם ללא ספק גורמים לנו להרגיש כאילו אנחנו בחופשה.
יש משהו מיוחד בערסל ובחוויה שהוא מעניק לנו, כיוון שאנחנו נחים כשאנחנו תלויים בין שמים וארץ, אנחנו באוויר ולא מקובעים לקרקע, ויכולים לנדנד את עצמנו ולחוש ממש כמו תינוק שהוריו מערסלים אותו. אלו כנראה הסיבות לכך שערסל הפך למצרך פופולארי בגינות רבות, וכיום גם בבתי מגורים אינספור. נכון הדבר, שלרוב- הערסל נמצא בגינה ומיועד לימי הקיץ והאביב, אך לאו דווקא! ניתן ליהנות מיתרונותיו של הערסל גם בימים עם אקלים פחות מזמין, באמצעות דגמים המתאימים להצבה גם בין ארבע קירות, לרוב- ערסלי הנדנדה החדישים והיוקרתיים יותר.

סוגי ערסלים

ערסלים יכולים להגיע במגוון רב של דגמים וצורות, וחיפוש קצר ברשת- יגלה לכם את זה מהר מאוד. הערסל הקלאסי והפשוט ביותר- מורכב ממצע בד חזק ועבה, שמקצותיו נמשכים חוטים חזקים המאפשרים את קשירתו בין עצים, עמודים, או פריטים נוספים הנמצאים בשטח. כיום ניתן למצוא גם ערסלים יוקרתיים יותר, המורכבים ממסגרת חזקה של במבוק או מתכת, ומגיעים יחד עם כרית לערסל שדואגת לרפד לנו את כל העסק- כך שנוכל לנוח בשלווה. אלו האחרונים בד"כ תלויים מהתקרה, או מגיעים עם מעמד מיוחד שעליו הם תלויים- ואז הם למעשה מתאימים לכל מקום בו נרצה להניח אותם. ערסלים כאלו מגיעים לעתים עם פינוקים ותוספות שונות, למשל כריות פוטון מבד דוחה מים, כיסי אחסון לחפצים, ועוד. מעבר לסוגים הנפוצים והמוכרים, נוכל למצוא בשוק גם ערסלים נפתחים המיועדים לטיולים, או ערסלים המזכירים את הערסל הקלאסי, אך מצוידים בפיצ'רים מעניינים נוספים- למשל כילה נגד יתושים וחרקים אחרים.

ערסל, מכל סוג שהוא- מאפשר לנו לחוש מנוחה אמיתית, תחושה של חופשה, וחוויה של התנתקות מהקרקע. אנו מוצאים היום בשוק סוגים שונים ורבים של ערסלים, כשכל אחד מהם מאפשר חוויה קצת שונה, ומותאם לסביבה ולמטרה קצת אחרת. חלקם מיועדים לגינה, וחלקם מיועדים לפנים הבית. כך או כך- נראה שחווית ההנאה מובטחת במאת האחוזים, כשמדובר בפריט המוצלח הזה.

ערסלים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
טיפוח גינה עם כלים מוטורים
לבית ולגינה
כלי גינון מוטורים

בשנים האחרונות הובילו פיתוחים טכנולוגיים פורצי דרך להתפתחות של קטגוריות כלי גינון חדשות ובראשן כלי גינון מוטורים – מה שמחולל מהפיכה בענף.   מהו כלי גינון מוטורי? כלי גינון נטענים

ציור של עצים וערסל
לבית ולגינה
ערסל גינה

ערסל לגינה הפך לאחרונה למוצר נפוץ ושימושי, וניתן למצוא אותו בווריאציות רבות ושונות. היצרנים מנגישים את הערסלים השונים ללקוחות, ע"י יצירת סוגים שונים המתאימים לסיטואציות שונות. נוכל למצוא בשוק ערסלים

חדר רחצה
לבית ולגינה
מה עדיף – מקלחון או אמבטיה?

אחת השאלות הנפוצות בקרב מי שמבצע שיפוץ בחדר האמבטיה שלו, או נכנס לדירה חדשה – היא שאלת המקלחון אל מול האמבטיה. אנשים רבים מחזיקים בדעה חד משמעית – ויגידו לכם