רשלנות רפואית טיפת חלב – בכמה תוכלו לתבוע?

טיפת חלב, היא המרכז שנוסד על ידי משרד הבריאות עבור בריאות ההיריון והתינוקות שלנו. טיפת חלב אמורה לעקוב אחרי התפתחות התינוקות והפעוטות שלנו, ולוודא שהכל מתקדם כשורה ללא עיכובים וללא בעיות, ובמידה והם רואים צורך בטיפול – הם אחראים להעניק עבורנו ועבור התינוקות שלנו את הטיפול הכי מסור ומקצועי.

לכן, במידה ואנו חשים שמדובר ברשלנות רפואית, הן בטיפול שהוענק או באי האבחון המוקדם עבור בעיות שקרו במהלך הדרך – ניתן להגיש תביעה על רשלנות רפואית כנגד טיפת חלב, כדי לקבל את הפיצויים המגיעים לכם ולחשוף את הרשלנות הכואבת הזו. לפניכם הכל על רשלנות רפואית טיפת חלב – בכמה תוכלו לתבוע?

 

מה היא בדיוק טיפת חלב ומה האחריות שלה?

טיפת חלב היא מוקד עבור נשים בהריון, תינוקות ופעוטות, המופעל על ידי משרד הבריאות. במהלך השנים הראשונות של התינוק, טיפת חלב אחראית לבדוק אותו ולעקוב אחר ההתפתחות שלו. בין התפקידים השונים של טיפת חלב, היא אחראית לחסן את התינוקות, לבדוק האם הם לוקים בתסמונות ועיכובים ולטפל בהם במקרה של מחלה. לכן, רשלנות רפואית טיפת חלב היא חמורה ויכולה לגרום לאי טיפול עבור התינוק, שהיה נדרש ומציל את המצב, או לחלופין לטיפול לא מתאים ולא הולם עבור המצב.

 

מה היא רשלנות רפואית טיפת חלב?

רשלנות רפואית יכולה להופיע במגוון צורות ואופנים, כאשר כל פעולה מזיקה או פעולה שלא נעשתה כראוי, יכולה להיחשב כך. ישנם שני סוגים עיקריים של רשלנות רפואית טיפת חלב:

 

העדר טיפול וזיהוי מקדים

מאחר ועל אחריות טיפת חלב לזהות מוקדם בעיות ולקויות אצל התינוק, כדי לטפל בהם באופן המיטבי והיעיל – במידה והיא לא מזהה בזמן ולא מטפלת בבעיה שהייתה אמורה לזהות, מדובר ברשלנות רפואית, שכן התינוק לא קיבל את הטיפול המגיע לו, שהיה מציל אותו בזמן מן התסמונת או הלקות. במידה ונעשו בדיקות ועלה חשש אך התינוק לא הופנה לבדיקות הנדרשות, ייתכן ומדובר ברשלנות רפואית מצערת.

 

טיפול לא הולם ומתאים למצב

מעבר לרשלנות הרפואית בדבר אי זיהוי מקדים והתעלמות מתסמינים – גם טיפול שאינו הולם ומזיק עבור התינוק, מהווה רשלנות רפואית ונזק רב. למשל במקרים בהם הטיפול התרופתי לא מתאים, וגרם להשלכות ותופעות לוואי מיותרות.

 

על איזה סכום יכולה להיות התביעה עבור רשלנות רפואית טיפת חלב?

הסכום של התביעה יכול להיות על סך מאות אלפי שקלים ויכול להיות על סך הרבה פחות. הכל תלוי כמובן במקרה וכל מקרה יהיה לגופו. במידה והתינוק ניזוק ברמה מקסימלית, וברמה שאין חזור ממנה, כמובן שסכום התביעה וגובה הפיצויים יהיו רבים ביותר. גם מידת הרשלנות מצד טיפת חלב תשפיע על הנושא, שכן במידה והמעשים נעשו במודעות או במידה וטיפת חלב סירבה לעזור ולסייע, כמובן שהפיצויים שיידרשו מהם יהיו רבים יותר.

תינוק עם כובע

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מה המטרה בהליך פשיטת רגל ואיך עושים זאת
פיננסים
מה המטרה בהליך פשיטת רגל ואיך עושים את זה?

התעוזה שבפתיחת עסק עצמאי עלולה לגבות לעתים מחיר יקר, בייחוד כאשר בעל העסק נקלע לחובות שאין לו איך לכסות אותם. כחלק מהצורך המדיני והחברתי לסייע למי שנקלע למצב הזה, ניתנת

מגוון רחב של משקפי שמש
אינטרנט
חנות אופטיקה בתל אביב

בעשורים האחרונים- חנויות האופטיקה מקבלות מקום של כבוד בין העסקים, ונראה שחשיבותם עולה יותר ויותר בדור שלנו. הסיבות לכך יכולות להיות רבות…יש שיאמרו שכיום רבים זקוקים למשקפיים, עקב השימוש המוגבר

שיניים ראשית
בריאות
כמה עולה ציפוי זהב לשיניים?

לעמוד בכל בוקר מול המראה ולא להיות מסוגלים לחייך לעצמכם כי השיניים שלכם נראות נורא, זו חוויה לא נעימה. לא נעים לפתוח ככה את הבוקר ולא נעים להעביר ימים שלמים

שטרות
פיננסים
לחסוך כסף בהוצאות דירה

אם אתם שוכרים דירה לראשונה, הידיעה כיצד לתקצב את הדירה הראשונה שלכם היא קריטית. ניהול התקציב נכון יאפשר לכם חופשיות עם ההוצאות שלכם ויותר גמישות, ניהול הזמן שלכם אחרת ובסופו