חיפוש

רשלנות רפואית טיפת חלב – בכמה תוכלו לתבוע?

טיפת חלב, היא המרכז שנוסד על ידי משרד הבריאות עבור בריאות ההיריון והתינוקות שלנו. טיפת חלב אמורה לעקוב אחרי התפתחות התינוקות והפעוטות שלנו, ולוודא שהכל מתקדם כשורה ללא עיכובים וללא בעיות, ובמידה והם רואים צורך בטיפול – הם אחראים להעניק עבורנו ועבור התינוקות שלנו את הטיפול הכי מסור ומקצועי.

לכן, במידה ואנו חשים שמדובר ברשלנות רפואית, הן בטיפול שהוענק או באי האבחון המוקדם עבור בעיות שקרו במהלך הדרך – ניתן להגיש תביעה על רשלנות רפואית כנגד טיפת חלב, כדי לקבל את הפיצויים המגיעים לכם ולחשוף את הרשלנות הכואבת הזו. לפניכם הכל על רשלנות רפואית טיפת חלב – בכמה תוכלו לתבוע?

 

מה היא בדיוק טיפת חלב ומה האחריות שלה?

טיפת חלב היא מוקד עבור נשים בהריון, תינוקות ופעוטות, המופעל על ידי משרד הבריאות. במהלך השנים הראשונות של התינוק, טיפת חלב אחראית לבדוק אותו ולעקוב אחר ההתפתחות שלו. בין התפקידים השונים של טיפת חלב, היא אחראית לחסן את התינוקות, לבדוק האם הם לוקים בתסמונות ועיכובים ולטפל בהם במקרה של מחלה. לכן, רשלנות רפואית טיפת חלב היא חמורה ויכולה לגרום לאי טיפול עבור התינוק, שהיה נדרש ומציל את המצב, או לחלופין לטיפול לא מתאים ולא הולם עבור המצב.

 

מה היא רשלנות רפואית טיפת חלב?

רשלנות רפואית יכולה להופיע במגוון צורות ואופנים, כאשר כל פעולה מזיקה או פעולה שלא נעשתה כראוי, יכולה להיחשב כך. ישנם שני סוגים עיקריים של רשלנות רפואית טיפת חלב:

 

העדר טיפול וזיהוי מקדים

מאחר ועל אחריות טיפת חלב לזהות מוקדם בעיות ולקויות אצל התינוק, כדי לטפל בהם באופן המיטבי והיעיל – במידה והיא לא מזהה בזמן ולא מטפלת בבעיה שהייתה אמורה לזהות, מדובר ברשלנות רפואית, שכן התינוק לא קיבל את הטיפול המגיע לו, שהיה מציל אותו בזמן מן התסמונת או הלקות. במידה ונעשו בדיקות ועלה חשש אך התינוק לא הופנה לבדיקות הנדרשות, ייתכן ומדובר ברשלנות רפואית מצערת.

 

טיפול לא הולם ומתאים למצב

מעבר לרשלנות הרפואית בדבר אי זיהוי מקדים והתעלמות מתסמינים – גם טיפול שאינו הולם ומזיק עבור התינוק, מהווה רשלנות רפואית ונזק רב. למשל במקרים בהם הטיפול התרופתי לא מתאים, וגרם להשלכות ותופעות לוואי מיותרות.

 

על איזה סכום יכולה להיות התביעה עבור רשלנות רפואית טיפת חלב?

הסכום של התביעה יכול להיות על סך מאות אלפי שקלים ויכול להיות על סך הרבה פחות. הכל תלוי כמובן במקרה וכל מקרה יהיה לגופו. במידה והתינוק ניזוק ברמה מקסימלית, וברמה שאין חזור ממנה, כמובן שסכום התביעה וגובה הפיצויים יהיו רבים ביותר. גם מידת הרשלנות מצד טיפת חלב תשפיע על הנושא, שכן במידה והמעשים נעשו במודעות או במידה וטיפת חלב סירבה לעזור ולסייע, כמובן שהפיצויים שיידרשו מהם יהיו רבים יותר.

תינוק עם כובע

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
צנצנת עם מטבעות
פיננסים
למה כדאי להפריש כסף לקרן השתלמות?

קרן השתלמות היא מוצר חיסכון המגלם בתוכו יתרונות רבים למי שמבקש לחסוך כספים. מדובר באפיק השקעה המאפשר את מקסום יעילות ההשקעה הן עבור שכירים והן עבור עצמאיים. בפסקאות הקרובות נבחן

אופטימיזציה למנועי חיפוש
עסקים
קידום אורגני: מתי נתחיל בתהליך

אחת השאלות הנפוצות ביותר שעולות בקרב רבים בכל הנוגע להליך פרסום היא: מתי צריך להתחיל בקידום העסק?. אנו יודעים שמדובר בשאלה נפוצה בגלל שאנו נשאלים אותה על בסיס יומי. שכן,