חיפוש

הכירו 6 משחקים לא יקרים שמפתחים את המוח של ילדכם

משחקים קופסא לילדים מהווים כלי חינוכי עשיר ומרתק. הם מסייעים בפיתוח הילד במגוון תחומים. הם מספקים לו את האפשרות לחוות חוויות למידה והתפתחות בצורה כיפית ומעשירה. יש מגוון רחב של משחקי קופסא וחשוב לדעת כי כל משחק שונה ובעל השפעה אחרת. חשוב שתכירו את 5 המשחקים הבאים!

 

1. משחק לימוד חשבון

משחק קופסא ללימוד לוח הכפל או חיבור. משחק אשר מתאים לילדים בכיתות יסודי אשר צריכים ללמוד חשבון. משחק מדהים מפני שהוא יגרום להם ללמוד בצורה חווייתית כיפית – שונה מאיך שלומדים בבית הספר. המשחק הוא לוח קטן אשר עשוי מעץ איכותי.

 

2. ערכת הברגה וקדיחה לילדים

משחק קופסא אשר עשוי מפלסטיק. מתאים לגילאים 3 ומעלה. המשחק הזה משפר את היצירתיות של הילד. בנוסף, הוא מלמד אותו איך להשתמש נכון בידיים שלו ואיך לתפוס חפצים קטנים. משחקי קופסא כאלה שעובדים על היצירתיות של הילד יש עוד הרבה. תחקרו קצת על הנושא ותמצאו עולם שלם של משחקים מדהימים!

 

3. דגים עם מגנט

בטח כבר שיחקתם בעצמכם במשחק הזה כשהייתם קטנים או שראיתם את המשחק הזה בעבר! במשחק הזה הילדים יצטרכו לדוג דגים בעזרת מקל מגנט. משחק משעשע שהילדים יכולים לשחק עם החברים שלהם או אפילו יחד עם ההורים. הוא עובד על המוטוריקה והקורדינציה של הילדים. משחק שצריך שיהיה בכל בית!

 

4. משחק יצירה במגנטים

משחק קופסא מעניין אשר מתאים לגילאי 3 ומעלה. במשחק הזה הילדים יכולים ליצור צורות שונות ומגוונות בעזרת מקלות עם מגנטים. משחק קופסא זה מפתח גם כן את יצירתיות הילד וגם כן את המוטוריקה העדינה שלו. מוטוריקה עדינה היא בעצם היכולת לשלוט בתנועות קטנות ומדויקות של השרירים, כגון כתיבה, ציור וכו'.

 

5. לוח צורות גיאומטריות

במשחק זה הילד מקבל קלף עם צורות גאומטריות שונות ובצבעים שונים. המטרה שלו היא לסדר את הצורות הללו במציאות על גבי לוח ולעשות את זה בדיוק כמו בקלף שקיבל. אם אתם רוצים לפלפל את העניינים, תוכלו לשחק אחד נגד השני. הראשון שממלא את הלוח בצורה נכונה מנצח. המשחק הזה מצוין כי הוא מלמד את הילד לזהות צורות גיאומטריות. בנוסף, הוא מלמד אותו זיהוי צבע וחשיבה לוגית.

 

6. סידור כוסות

עוד משחק נחמד שיהיה לכם בבית הוא משחק סידור הכוסות. משחק שאפשר לשחק עם כל המשפחה. במשחק הזה תקבלו קלף שעל הקלף מצויר מגדל כוסות בצבעים. המטרה שלכם היא ליצור את אותו המגדל במציאות. מי שמסיים ראשון מנצח! המשחק הזה עובד גם כן על זיהוי צבעים, חשיבה לוגית ועבודה תחת לחץ.

 

לסיכום

יש מגוון רחב של משחקי קופסא לילדים! ישנם משחקי קופסא שהם אך ורק להנאה וישנם כאלה שהם גם בשביל הנאה וגם עובדים על פיתוח הילד. משחקים כמו לדוגמה משחק לימוד חשבון, ערכת הברגה וקידוח, דגים עם מגנט, משחק יצירה במגנטים, לוח צורות גיאומטריות, סידור כוסות. כל משחק כזה עובד על דבר אחר אצל הילד. שילוב מנצח בין הנאה ללמידה!

משחקים לילדים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כללי
התכשיטים הרומנטיים ביותר

רכישה של תכשיט רומנטי לבת הזוג מהווה ללא ספק את המתנה המושלמת והמרגשת ביותר. המומחים של חברת דיימונד פקטורי איגדו בעבורכם את התכשיטים הרומנטיים והמיוחדים ביותר, כך שתוכלו להפתיע את

עבודה
תיירות
חופשה או עבודה – אפשר ביחד

יותר ויותר עובדים מתקשים לעזוב את עבודתם בכדי לקחת חופשה, ובעקבות כך חווים עומס ולחץ שמצטברים ונערמים לכדי תשישות ותחושת מעמסה נפשית ורגשית. גם אלה שמצליחים לקבל החלטה להתנתק מעומס

גלגל של שטרות
משפט וחוק
עבירות צווארון לבן – עבריינים מסוג אחר

המושג עבריינות מתקשר באופן אוטומטי לעבירות כמו רצח, גניבה, שוד או תקיפות מיניות, אבל יש מגזר שלם של עבריינים שאין אליהם התייחסות בעבירות אלו. העבריינים הללו יכולים לשבת מאחורי מקלדת,

צוות
כללי
כמה כסף מגיע לכם על מילואים

לאחר השחרור מהצבא חיילים רבים מוצאים את עצמם נקראים לשירות מילואים מדי שנה, חלק שמח לקחת הפסקה קצרה משגרת חייהם ואחרים קצת פחות שמחים לחזור למדים. ללא קשר למידת השמחה